YÖS MATEMATİK ÇÖZÜMLÜ DENEME SINAVLARI

Fast Shipping
Secure shopping
Returns and Exchanges
   Öğrencilerimizin Matematik konularındaki seviyelerini ölçmek ve eksikliklerini belirlemek amacıyla 40 adet deneme ve her denemenin çözümünün yapıldığı ayrıca 1980 - 2010 yılları arasında çıkmış YÖS Matematik sorularını da içeren deneme kitabıdır.

Müfredatı TRYÖS 2023 sınavı için uygun ve günceldir.

İÇİNDEKİLER
  • 40 Deneme Sınavı
  • 1236 Deneme Sınavı Sorusu
  • 384 Sayfa
  • 2. Baskı – Ocak 2019
GARANTİ

Sipariş ettiğiniz üründe herhangi bir baskı hatası olduğu takdirde veya ürününüzün paketinde herhangi bir deformasyon olduğu takdirde, kargo firması görevlisine durumla ilgili rapor hazırlatarak siparişinizi teslim almama hakkınız bulunmaktadır. 

Bu tür durumlarda siparişiniz ücretsiz olarak tekrar tarafınıza kargolanacaktır.

Siparişinizi teslim aldığınız durumda ise, kargo firmalarından kaynaklı olarak yaşanan hatalarda maalesef ürün değişim hakkınız bulunmamaktadır.

TESLİMAT

Siparişiniz haftaiçi saat 14:00’den önce, Cumartesi günü 11:00' den önce oluşturulduğu takdirde aynı gün; saat 14:00’den sonra oluşturulduğu takdirde ise ertesi gün kargolanmaktadır.

Kargo firmalarından kaynaklı olarak yaşanan teslimat problemleri nedeniyle firmamız müşterilerimize online olarak destek olmakta olup, yaşanan mağduriyetlerde maalesef sorumluluk kabul etmemektedir.

 
No comments have been made yet.
Loading...