YÖS GEOMETRİ SORU BANKASI (ORTA SEVİYE)

Fast Shipping
Secure shopping
Returns and Exchanges
Öğrencilerimizin Geometri Konu Özetli Soru Bankası, Geometri Çözümlü Soru Bankası ve Geometri Konu Anlatımlı kitaplarda öğrenmiş oldukları bilgileri uygulamaya dökecekleri düşünsel anlamda ileri seviye sorular içeren testlerden oluşturulmuş kitaptır.

İÇİNDEKİLER
  •  160 Konu Testi
  • 1918 Test Sorusu
  •  360 Sayfa
  • 2. Baskı – Ağustos 2022
GARANTİ

Sipariş ettiğiniz üründe herhangi bir baskı hatası olduğu takdirde veya ürününüzün paketinde herhangi bir deformasyon olduğu takdirde, kargo firması görevlisine durumla ilgili rapor hazırlatarak siparişinizi teslim almama hakkınız bulunmaktadır. 

Bu tür durumlarda siparişiniz ücretsiz olarak tekrar tarafınıza kargolanacaktır.

Siparişinizi teslim aldığınız durumda ise, kargo firmalarından kaynaklı olarak yaşanan hatalarda maalesef ürün değişim hakkınız bulunmamaktadır.

TESLİMAT

Siparişiniz haftaiçi saat 14:00’den önce, Cumartesi günü 11:00' den önce oluşturulduğu takdirde aynı gün; saat 14:00’den sonra oluşturulduğu takdirde ise ertesi gün kargolanmaktadır.

Kargo firmalarından kaynaklı olarak yaşanan teslimat problemleri nedeniyle firmamız müşterilerimize online olarak destek olmakta olup, yaşanan mağduriyetlerde maalesef sorumluluk kabul etmemektedir.

 
No comments have been made yet.
Loading...