UŞAK

Fast Shipping
Secure shopping
Returns and Exchanges
Yazarımız KHUTE Güner DİNÇASLAN ‘ın yazmış olduğu Uşak adlı bu romanda halkının sürgün edildiği topraklarda  yoksulluğun ve umutsuzluğun sonsuza kadar asla peşini bırakmayacağını düşünen, bunu kabullenmiş ve  kaderine teslim olmuş Kazbek’in hayat  hikâyesini okuyacağız.
Yoksulluktan oradan oraya sürüklenmiş umutsuz, mutsuz bir “ Yuneut ” haline gelen Kazbek’in yolda karşılaştığı biriyle başlayan ve ona  verdiği bir sözün arkasında durmaya çalışarak yabancı bir köyde bir at, bir kız çocuğu ve bir kırmızı eşarbın çevresinde yaşadıklarını hiç tempoyu düşürmeden zevkle okuyacaksınız.
Çerkeslerin son dönemde edebiyat alanında güçlü kalemlerinden biri olarak ortaya çıkan ve tanınmaya başlayan Güner DİNÇSLAN bu romanında bizi zamanı ve yeri belli olmayan ancak  ruhumuzda bir “Uzunyayla Romanı ” hissi uyandıran bir mekân ve dil kullanmış. Kullanılan Çerkes isimleri, doğa ile yapılan mücadele, uçsuz bucaksız coğrafya,bu duyguyu uyandırıyor okurda. Romanın kahramanı Kazbek’in halet-i ruhiyesini  adeta bir psikolog edasıyla oya işler gibi işlemiş yazarımız. Dili çok yalın, kısa cümlelerle eksiği ve fazlası olmadan meramını çok güzel anlatmış bizlere. Güçlü bir kalem olarak takdir edeceğinizden ve diğer kitaplarını da okumak isteyeceğinizden kuşkumuz yoktur.
Yazarımızın tüm haklarını İzmir Çerkes Kültür Derneği’ne bıraktığı ve Metropol Eğtim Kurumları Başkanı Sayın Rauf GENEL sponsorluğunda basılan İzmir Çerkes Kültür Derneği’nin ilk yayını olan bu kitabı kitap okumayı seven herkese tavsiye ediyoruz.
 
GARANTİ

Sipariş ettiğiniz üründe herhangi bir baskı hatası olduğu takdirde veya ürününüzün paketinde herhangi bir deformasyon olduğu takdirde, kargo firması görevlisine durumla ilgili rapor hazırlatarak siparişinizi teslim almama hakkınız bulunmaktadır. 

Bu tür durumlarda siparişiniz ücretsiz olarak tekrar tarafınıza kargolanacaktır.

Siparişinizi teslim aldığınız durumda ise, kargo firmalarından kaynaklı olarak yaşanan hatalarda maalesef ürün değişim hakkınız bulunmamaktadır.

TESLİMAT

Siparişiniz haftaiçi saat 14:00’den önce, Cumartesi günü 11:00' den önce oluşturulduğu takdirde aynı gün; saat 14:00’den sonra oluşturulduğu takdirde ise ertesi gün kargolanmaktadır.

Kargo firmalarından kaynaklı olarak yaşanan teslimat problemleri nedeniyle firmamız müşterilerimize online olarak destek olmakta olup, yaşanan mağduriyetlerde maalesef sorumluluk kabul etmemektedir.

 
No comments have been made yet.
Loading...