MERKEZİMİZ

TÜRKİYE - ANKARA

Tel 1: 0090 312 231 44 99

Tel 2: 0090 312 232 53 15

Fax: 0090 312 231 98 28

Adres: Gmk Bulvarı No: 16 Kat: 3 Kızılay Çankaya - Ankara

E-mail: info@metropolyayinlari.com



YURTİÇİ ŞUBELER SATIŞ NOKTALARI

TÜRKİYE - İSTANBUL - ATAKÖY
Tel: 0090 212 559 05 59
Fax: 0090 212 559 34 03
Adres: Ataköy 8., 9. kısım Atriyum Alışveriş Merkezi No: 148 Kat 2 Ataköy Bakırköy - İstanbul
E-mail: atakoy@metropolkurslari.com


TÜRKİYE - İSTANBUL - KADIKÖY
Tel: 0090 532 352 00 80
Adres: Çok yakında...
E-mail: kadikoy@metropolkurslari.com


TÜRKİYE - İZMİR
Tel: 0090 232 484 44 50
Fax: 0090 312 484 88 70
Adres: 1379. sok. No: 57 / B Kat: 2 Efes İş Hanı (Hilton Oteli Yan Sokağı, Sevgi Yolu Üzeri) Alsancak - İzmir
E-mail: izmir@metropolkurslari.com


TÜRKİYE - ANTALYA
Tel: 0090 242 247 87 13
Fax: 0090 242 247 87 14
Adres: 100. Yıl Caddesi 147. Sokak Mustafa Gür İş Merkezi No:20 Altındağ Mah. Muratpaşa - Antalya
E-mail: antalya@metropolkurslari.com


TÜRKİYE - MERSİN
Tel: 0090 324 326 88 27
GSM: 0090 535 305 76 88
Adres: Güvenevler mah. 1939. sok no:18 Yenişehir - Mersin
E-mail: mersin@metropolkurslari.com


TÜRKİYE - KAYSERİ
Tel: 0090 352 223 38 37
GSM: 0090 505 383 24 33
Adres: Mimarsinan Mahallesi Sivas cad. Işıl apt. No: 149 B blok No: 1 Kocasinan - Kayseri
E-mail: kayseri@metropolkurslari.com



YURTDIŞI ŞUBELER SATIŞ NOKTALARI

ALMANYA - KÖLN
(GERMANY - COLOGNE)
Tel: 0049 221 25996373
GSM: 0049 176 64747914
Adres: Piusstrasse 22C PLZ-50823 Köln Deutschland
E-mail: koeln@metropolkurslari.com


YUNANİSTAN - GÜMÜLCİNE
(GREECE- KOMOTINI)
Tel: 0030 253 108 15 66
GSM: 0030 697 784 54 30
Adres: Ioanninon 74 69100 Komotini - Greece
E-mail: komotini@metropolkurslari.com


AZERBAYCAN - BAKÜ
(AZERBAIJAN - BAKU)
Tel 1: 00994 12 596 79 50
Tel 2: 00994 12 596 40 43
GSM: 00994 55 577 31 54
Adres: Əlibəy Hüseynzadə 73 Bakı - Azərbaycan
E-mail: baku@metropolkurslari.com


İRAN - TAHRAN - SAADAT ABAD
(IRAN - TEHRAN - SAADAT ABAD)
Tel: 0098 218 856 21 77
GSM: 0098 933 207 82 61
Adres: Darya Boulevard, No: 54, floor 4, in front of the Sarrafha Avenue, Saadat Abad Tehran - Iran
E-mail: tehran1@metropolkurslari.com


İRAN - TAHRAN - VANAK
(IRAN - TEHRAN - VANAK)
Tel: 0098 21 888 886 78
GSM: 0098 912 934 66 52
Adres: Goftegoo Higher Education Institute, Valiasr Str, Between Vanak Sqr and Mirdamad Blvd, Khalilzadeh Str, No: 24, Tehran - Iran
E-mail: tehran2@metropolkurslari.com


İRAN - TEBRİZ
(IRAN - TABRIZ)
Tel-1: 0098 413 333 36 00
Adres-1: IMI Azar Building In Front Of WTC Building 20 meter Safa St. North Shahryar Ave. Valiasr - Tabriz
Tel-2: 0098 413 337 99 55
Adres-2: Tabriz Industrial Management Institute building, Panahi alley, next to Tabriz International Hotel, Abrasan Tabriz - Iran
E-mail: tabriz@metropolkurslari.com


İRAN - URMİYE
(IRAN - URMIA)
Tel-1: 0098 44 3337 5260
Tel-2: 0098 44 3337 5261
Adres: Avatalk Language School Valfajr Blvd, No: 70, Urmia - Iran
E-mail: urmia@metropolkurslari.com


İRAN - REŞT
(IRAN - RASHT)
Tel: 0098 13 333 673 03
GSM: 0098 911 762 43 33
Adres: Danesh Pajouhan Deylaman Institute Namju blvd. Fajr str Pars apt. 3. floor Rasht - Iran
E-mail: rasht@metropolkurslari.com


İRAN - ERDEBİL
(IRAN - ARDABIL)
Tel: 0098 453 374 93 14
Fax: 0098 453 374 93 17
Adres: Ardabil Industrial Management Institute Arfaa St.- Vesal Square- Karshenasan Township (Office Phase) Ardabil - Iran
E-mail: ardabil@metropolkurslari.com


İRAN - MERAGA
(IRAN - MARAGHEH)
Tel: 0098 413 723 08 22
Fax: 0098 413 725 56 16
GSM: 0098 914 611 70 07
Adres: Maragheh Business Training Center – Khajeh Nassir Shomali St. Bu Ali building, floor: 4, Maragheh - Iran
E-mail: maragheh@metropolkurslari.com


İRAN - MAHABAD
(IRAN - MAHABAD)
Tel: 0098 444 224 50 49
Adres: Mehrzad Building, No: 7-8, 3rd Floor, In front of Seyed Ghotb Park, West Taleghani Street, Mahabad - Iran
E-mail: mahabad@metropolkurslari.com


AFGANİSTAN - MEZAR-I ŞERİF
(AFGHANISTAN - MAZAR-I SHARIF)
Tel-1: 0093 783 800 038
Tel-2: 0093 781 118 118
Adres: Mevlana Celaleddin Muhammad Balkhi Ave. Zahiruddin Faryabi district 3th St. No: 307 Mazar-i Sharif - Afghanistan
E-mail: mazarisharif@metropolkurslari.com


KAZAKİSTAN - ALMATI
(KAZAKHSTAN - ALMATY)
Tel 1: 007 727 244 12 05
Tel 2: 007 702 675 83 74
Adres: Makataeva Kunaeva str., Nu.38, floor: 2, office: 260, Almaty - Kazakhstan
E-mail: almaty@metropolkurslari.com



DİĞER SATIŞ NOKTALARI

TÜRKİYE - İSTANBUL

Ulucan Yayın Dağıtım

Tel: 0090 212 511 46 46

Adres: Narlıbahçe sok. No:5 Cağaloğlu - İstanbul