0
METROPOL EĞİTİM KURUMLARI

Metropol Eğitim Kurumları 1995 yılından bugüne YÖS ve SAT sınavlarına hazırlık alanlarında, aynı zamanda yabancı uyruklu öğrencilere Türkçe öğretimi (TÖMER) alanında düzenlediği kurslar ile yüzbinlerce öğrencinin geleceğine yön vermesine katkıda bulunmuş, alanında uzmanlaşmış, yurt içi ve yurt dışında birçok merkezde şubeleri bulunan bir eğitim kurumları zinciridir.

Kurumumuz, eğitim merkezlerimizde düzenlenen kurslar sayesinde sınavlarda üstün başarılar elde eden öğrencilerin kendisine verdiği gurur ve güvenle, eğitime bakışını sürekli geliştirerek, çağdaş ve ilkeli eğitim anlayışını eğitimin her kademesinde kendisine görev edinmiştir.

Uzun yıllardır biriktirdiğimiz deneyim ve birikim; hizmet verdiğimiz tüm alanlardaki her gelişmeyi, öğrencilerimizin başarısını arttıracak şekilde değerlendirmemizi ve kendimizi yenileyerek daha da üretken hale gelmemizi sağlamıştır.

Kurumumuz gelecekte de ilkeli, çağdaş ve kendisini sürekli yenileyen eğitim anlayışını sürdürecek ve siz sevgili öğrencilerimizin geleceğine ışık tutmaya devam edecektir.

Saygılarımızla.

Metropol Eğitim Kurumları

TEK TIKLA GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
Sitemiz üzerinden güvenli alışverişin tadını çıkarın.
HIZLI TESLİMAT
Siparişleriniz en kısa sürede elinize ulaşır.
MOBİL UYGULAMA
Mobil uygulamamız üzerinden siparişlerinizi takip edin.