ÇERKES MİTOLOJİSİ ANSİKLOPEDİSİ

Fast Shipping
Secure shopping
Returns and Exchanges
Mikail MİJAYEV ve Madina PASHTOVA
tarafından hazırlanan bu kitap,Kuzeybatı Kafkasya’nın antik(eski) halklarından biri olan Çerkes(Adiğe)’lerin başlıca mitoloji ve destan bilgilerinin toplandığı ve düzenlendiği bir çalışmadır.
Çerkes mitolojisi baladlarla ve söylencelerle sıkı sıkıya bağlıdır.Çerkes Nart Destanı bilim insanları tarafından Finlilerin Kalevela,Gürcülerin Amiriani,Kırgızların Manas,Sümer -Akadların Gılgamış destanları gibi mitolojik kahramanlık destanlarına dahil edilir.
  Mitoloji zengin kültürel- tarihsel olmanın ötesinde,toplumsal düşünce özelllikleriyle ve kültürel kimlikle sıkı bir şekilde bağlantılıdır.
Bu nedenle mitoloji,toplumsal -kültürel etkinliklerin çağdaş biçimlerinde(sanat,edebiyat,sinema,reklam,politika vb.)yoğun biçimde kullanılmaktadır.
Bu kitapta antik Çerkes kültürünün kökenleri anlatılmaktadır.
 
GARANTİ

Sipariş ettiğiniz üründe herhangi bir baskı hatası olduğu takdirde veya ürününüzün paketinde herhangi bir deformasyon olduğu takdirde, kargo firması görevlisine durumla ilgili rapor hazırlatarak siparişinizi teslim almama hakkınız bulunmaktadır. 

Bu tür durumlarda siparişiniz ücretsiz olarak tekrar tarafınıza kargolanacaktır.

Siparişinizi teslim aldığınız durumda ise, kargo firmalarından kaynaklı olarak yaşanan hatalarda maalesef ürün değişim hakkınız bulunmamaktadır.

TESLİMAT

Siparişiniz saat 14:00’den oluşturulduğu takdirde aynı gün; saat 14:00’den sonra oluşturulduğu takdirde ise ertesi gün kargolanmaktadır.

Kargo firmalarından kaynaklı olarak yaşanan teslimat problemleri nedeniyle firmamız müşterilerimize online olarak destek olmakta olup, yaşanan mağduriyetlerde maalesef sorumluluk kabul etmemektedir.

 
No comments have been made yet.
Benzer Ürünler
Loading...